ID e Pronës : 8722

Me Qira 210€ - Banesa
60 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Përball Bau Marketit), me siperfaqe 60m2 kati 8-të(me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është kompelet e mobiluar. “Banesa lirohet me 1 Prill.

Çmimi: 210€

+377/ 44443349 (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme