ID e Pronës : 8250

Me Qira 180€ - Banesa
63 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet më qira banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (afër Pompës Kastrati, të objekti Eliza), me sipërfaqe 63m2, kati 7-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë gjumit, banjo, korridor dhe ballkon. Banesa ka ashensor, ka ujë 24H, parking rrugor. Mobilohet sipas marrëveshjes.

 

Çmimi:180€

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme