ID e Pronës : 12388

Me Qira 250€ - Banesa
63 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (Afër Furra Qerimi 2, te Xhamia Banesat e Bardha), me sipërfaqe 64m2, kati 3-të. Banesa ka sallon, kuzhinë të ndar me trapezari, 1 dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H , parking rrugor. Me termokos.

Çmimi: 250€.

+383\ 44443349 Viber.
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme