ID e Pronës : 4723

Me Qira 280€ - Banesa
64 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në Lagjen Aktash (Mbi Menzen e Studentave, te OSB-ja), me sipërfaqe 64m2, kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, banjon, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar. Banesa ka lift, ka ujë 24H dhe ka parking rrugor.

Çmimi: 280€.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme