ID e Pronës : 11876

Me Qira 200€ - Banesa
65 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Aktash (afër Merdianit) me sipërfaqe 65m2, kati i 1-rë. Banesa ka sallon, kuzhine të ndar në trapezari, 1 dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, nxemje qëndrore me termokos.

Çmimi: 200€.

+383/ 44443349 (VIBER)

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme