ID e Pronës : 9103

Me Qira 270€ - Banesa
65 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Dodona (afër Sllovenia Sport) me sipërfaqe 65m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon, kuzhine të ndar, 1 dhomë gjumit (dhoma mobilohet shtrat për qift), banjo, ballkon dhe korridor. Banesa eshtë komplet e mobiluar, ka ujë 24H, ka parking rrugor.

 

Çmimi: 270€. I Negocjushem.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme