ID e Pronës : 9607

Me Qira 260€ - Banesa
65 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomeshe në lagjen Kodra e Diellit, (Afër Qendres Tregtare, të Qerdhja shtetit), me sipërfaqe 65m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon më kuzhine të ndar me  trapezari, 1 dhomë gjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ëshë komplet e mobiluar, ka nxemje më termokos, ka ujë 24H, parking rrugor, objekti i qet për familje.

Çmimi: 260€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme