ID e Pronës : 11451

Me Qira 400€ - Banesa
65 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomeshe në Qendër (Të Katerdralja, afër Odes së Përmbarusve Privat), me sipërfaqe 65m2, kati 3-të. Banesa ka sallon, kuzhin të ndar më trapezari, 1 dhomë të gjumit, shpajz, banjo dhe korridor. Komplet e rinovuar, ka ujë 24H, parking rrugor. E përshtatshme për zyre, ordinance dhe veprimtari të ndryshme.

Çmimi: 400€.

+383/44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme