ID e Pronës : 9796

Me Qira 300€ - Banesa
65 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomeshe në Lakrishtë (Përball Bill Klintonit), me sipërfaqe 65m2, kati 14-të (më lift). Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma të gjumit, banjo dhe korridor. Ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashensorë.

Çmimi: 300€.

+383/44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme