ID e Pronës : 11030

Me Qira 220€ - Banesa
70 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Bresje afër Ambulantes, te Komuna e re), me sipërfaqe 70.18m2, kati i 8-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, banesa është ekstra e Mobiluar. Komplet e mobiluar.

Çmimi: 220€. I negocjushem.

 

+383443349 (VIBER)
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme