ID e Pronës : 9787

Me Qira Na kontaktoni - Banesa

Ipet me qira banesa 2 dhomeshe në Qender (te Zahir Pajaziti, përball Grandit), me sipërfaqe 36m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 1 dhomë të gjumit, banjo dhe korridor. Ka ujë 24H, parking rrugor,

Çmimi: 280€.

+383/44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme