ID e Pronës : 9227

Me Qira Na kontaktoni - Banesa

Ipet me qira banesa 2 dhomeshe në lagjen Kodra e Diellit (Banesat e Hirta përball Furra Qerimi 2), me sipërfaqe 45m2, kati 2-të. Banesa ka sallon, kuzhine te ndar me trapezari, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ëshë komplet e mobiluar, ka nxemjhe Qendrore, ujë 24H, parking rrugor.

Çmimi: 210€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme