ID e Pronës : 7989

Me Qira 180€ - Banesa
48 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Mati 1 (te Standardi), me sipërfaqe 48m2 kati 3-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar, ka parking rrugor, ujë 24H.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 180€.

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme