ID e Pronës : 13634

Me Qira 270€ - Banesa
50 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomshe në lagjen Ulpian (të Furra Ulpiana), me sipërfaqe 50m2, kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banese është komplet e mobiluar. Ka nxemje qendrore.

 

Çmimi: 270€.

+383\ 44443349 Viber.
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme