ID e Pronës : 8941

Me Qira 180€ - Banesa
50 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Përball Bau Marketit), me siperfaqe 50m2 kati 7-të(me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë te gjumit, banjo, shpajz dhe korridor. Ka ujë 24H, Ashensor, Banesa është e mobiluar.

Çmimi: 180€. I negocjushem.

+377/ 44443349 (VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme