ID e Pronës : 8413

Me Qira 220€ - Banesa
60 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomshe në lagjen TopHane (afër Xhamis ), me sipërfaqe 60m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhine, 1 dhome gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, leshohet komplet e mobiluar.

 

Ndërtim i ri.
Çmimi: 220€.

+383\44443349 (VIBER)

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme