ID e Pronës : 4634

Me Qira 250€ - Banesa
60 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në Lagjen e Spitalit (Të Shkolla Pavarsia), me sipërfaqe 60m2, kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, shpajz, banjon, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.

 

Çmimi: 250€

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme