ID e Pronës : 9054

Me Qira 320€ - Banesa
60 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në Qender (përball Grandit, te Rektorati) me sipërfaqe 60m2 kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhinë,  dhomë të gjumit, banjo, shpajz ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, ka parking rrugor, ka nxemje me termokos,Komplet e mobiluar.

Çmimi: 320€. I negocjushem.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme