ID e Pronës : 9685

Me Qira 200€ - Banesa
60 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Rrethit të Fushë Kosovës), me siperfaqe 60m2 kati 8-të(me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është kompelet e mobiluar, ka ujë 24H, parking rrugor.

Çmimi: 200€

+377/ 44443349 (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme