ID e Pronës : 11737

Me Qira 250€ - Banesa
63 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira  2 dhomëshe në Ulpian (të Fontana), me sipërfaqe 63m2, kati 8-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, korridor, shpajz, banjo dhe ballkon. Banesa ka ujë 24h, parking rrugor nxemje me termokos.

 

Çmimi: 250€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme