ID e Pronës : 8401

Me Qira 190€ - Banesa
64 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomshe në lagjen Bregu i Diellit (Mbrapa Pompës Shell, të Maxi ), me sipërfaqe 64m2, kati 4-tër. Banesa ka sallon, kuzhine të ndar me trapezari, 1 dhome gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, leshohet komplet e mobiluar. Banesa është e përshtatshme për familjar, ka afër Shkollen Fillore Iliria.

 

Ndërtim i ri.
Çmimi: 190€.

+383\44443349 (VIBER)

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme