ID e Pronës : 5668

Me Qira 350€ - Banesa
74 m2 1 Dhomë 1 Banjo Print

Ipet  me qira banesa 2 dhomëshe në Aktash  (afër OSB-së), me sipërfaqe 74m2 kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo, 1 ballkon dhe korridor.Banesa ka  kuzhinën me elemente komplet, ujë 24H dhe lëshohet për nderkomtar

Çmimi: 350€.

+37744443349 (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme