ID e Pronës : 9181

Me Qira 180€ - Banesa
100 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosove (Mbrapa MureBest, afër Sh.F. Mihail Grameno) me sipërfaqe 100m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka vetem kuzhinen të montuar, leshohet pa mobilie, ka ujë 24H, parking rrugor, me lift.

Çmimi: 180€.

+383/ 44278238 (VIBER).

044278238
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme