ID e Pronës : 12675

Me Qira 320€ - Banesa
100 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomeshe në lagjen Lakrishtë (Të Beni Dona, afër Bill Clinton-it), me sipërfaqe 100m2, kati 3-të (më lift). Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma të gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashensora. Banesa leshohet pa mobilie, vetëm kuzhina e montuar.

Çmimi: 320€.

+383/44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme