ID e Pronës : 8052

Me Qira 250€ - Banesa
170 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (afër Shkollës Mihail Grameno), me sipërfaqe 170m2 (80m2 banim), kati 8. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumit, 1 banjo,( teras me 90m2), dhe korridor. Banesa eshtë komplet e mobiluar, ka ashensorë, ka ujë 24H, parking rrugor.

Çmimi: 250€.

+383/ 44278238(VIBER).

044278238

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme