ID e Pronës : 7929

Me Qira 250€ - Banesa
65 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Kalabri (Të Kullat e Arabvë, afër Max-it ), me sipërfaqe 65m2 kati 2-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar, ka parking rrugor, ka ujë 24H, ka ashensor.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 250€.

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme