ID e Pronës : 9861

Me Qira 250€ - Banesa
70 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet më qira banesa 3 dhomëshe në Mati 1(Rruga B, Të Inxhenjeringu 13 Katshe ), me sipërfaqe 70m2 kati 4-tër. Banesa ka sallon më kuzhinë, 2 dhoma gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar, ka ujë 24H, ka parking rrugor.

Çmimi: 250€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme