ID e Pronës : 7251

Me Qira 400€ - Banesa
74 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe Mati 1, Rruga B (Të Royal Mall) me sipërfaqe 74m2, kati i 1-rë. Banesa ka sallon, kuzhine, 2 dhoma të gjumit, 1 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka  ashënsor, ka parking rrugor, ka ujë 24H, banesa është  komplet e mobiluar.

Çmimi:400€.

+383\44443349
044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme