ID e Pronës : 12431

Me Qira 300€ - Banesa
75 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 (te Rruga C, te Alko Grup) me sipërfaqe 75m2, kati 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, ka parking rrugor, ka 2 ashensora. Eshte komplet e mobiluar.

Çmimi: 300€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme