ID e Pronës : 11459

Me Qira 300€ - Banesa
75 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomeshe në Lagjen e Spitalit (të Tregu ditor, Rr. Muharrem Fejza), me sipërfaqe 75m2, kati 7-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ëshë komplet e mobiluar. Ka ujë 24H, parking rrugor, ka ashensor. Çmimi më Garazh 330€.

Çmimi: 300€.

+383/44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme