ID e Pronës : 8777

Me Qira 230€ - Banesa
80 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomeshe në lagjen Kalabria – Emshir (afer Maksit, te Kullat e Arabve), me sipërfaqe 80m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa ëshë komplet e mobiluar.

Çmimi: 230€.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme