ID e Pronës : 12456

Me Qira 260€ - Banesa
80 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (afër Sh.F. Mihail Grameno, te Tregu Grup ), me sipërfaqe 80m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H , parking rrugor, kuzhina komplet e montuar.

Çmimi: 260€. I Negocjushëm.
+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme