ID e Pronës : 12410

Me Qira 180€ - Banesa
80 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (afër rrethit, te Rruga kryesore ), me sipërfaqe 80m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H , parking rrugor, ka ashensor.

Çmimi: 180€.

+383\ 44443349 Viber.
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme