ID e Pronës : 11021

Me Qira 220€ - Banesa
80 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë, (afër Sh.F. Mihail Grameno) me sipërfaqe 80m2, kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, ka parking rrugor. Ndertim i Tregtis. Me mobilie.

Çmimi: 220€. I Negocjushëm.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme