ID e Pronës : 12136

Me Qira 250€ - Banesa
80 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen e Kalabri (afër Universitetit UBT, te FSK) me sipërfaqe 80m2 kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, ka parking rrugor. Leshohet me mobilie.

Çmimi: 250€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme