ID e Pronës : 9595

Me Qira 300€ - Banesa
80 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomeshe në lagjen Aktash, (Mbi menzen e Studentave, afër Ambientit), me sipërfaqe 80m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ëshë komplet e mobiluar, ujë 24H, parking rrugor.

Çmimi: 300€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme