ID e Pronës : 9734

Me Qira 240€ - Banesa
80 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet më qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Arbëri, (Mbrapa Ministria e Shëndetësisë, afër market Merdian-it), me sipërfaqe 80m2, kati 3-të. Banesa ka sallon më kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, shpajz, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar. Ka ujë 24H, parking rrugor , ka ashensor.

 

Çmimi: 240€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349

kos0va-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme