ID e Pronës : 7513

Me Qira 280€ - Banesa
80 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe të Parku i qytetit (Përball Lapidarit Isa Kastrati, Mbi Qender) me sipërfaqe 80m2, kati i 3-të. Banesa ka sallon, kuzhine, 2 dhoma të gjumit, 1 banjo, ballkon, shpajz dhe korridor. Banesa ka parking rrugor, ka ujë 24H, banesa është  komplet e mobiluar.

Çmimi: 280€.

+383\44443349 (VIBER)
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme