ID e Pronës : 9917

Me Qira 300€ - Banesa
80 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet më qira banesa 3 dhomëshe në Dardani (të Viva, afër Xhamisë), me sipërfaqe 80m2 kati 4-tër. Banesa ka sallon më kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka nxemje qendrore më termokos,  ka ujë 24H, ka parking rrugor. Lëshohet për familjar.

Çmimi: 300€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme