ID e Pronës : 7414

Me Qira 300€ - Banesa
80 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet më qira banesa 3 dhomëshe në Dardani (afër Restorant Dubrovniku, Të Merdiani), me sipërfaqe 80m2 kati 4-tër. Banesa ka sallon, kuzhinë, 2 dhoma gjumit, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar, më termokos, ka ashensor , ka parking rrugor , ka ujë 24H.

Çmimi: 300€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme