ID e Pronës : 4812

Me Qira 280€ - Banesa
80 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Dodona (të Parku i qytetit, mbi Sllovenin e Sportit), me sipërfaqe 80m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjunit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.

 

Çmimi: 280€.

+377/ 44443349(VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona të Ngjashme