ID e Pronës : 4462

Me Qira 350€ - Banesa
80 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Dodona (Te Parku i Qytetit, te labidari Isa Kastrati) me sipërfaqe 80m2, kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor

 

Çmimi: 350€.

+37744443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme