ID e Pronës : 7016

Me Qira 350€ - Banesa
80 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe , në Lagjen e Spitalit, (afër Vives Fresh ) me sipërfaqe 80m2, kati i 4-tër. Banesa ka sallon, kuzhine, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka 2 ashënsora, ka parking rrugor, ka ujë 24H, banesa është ekstra e mobiluar, leshohet për familjar.

Çmimi:350€.

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme