ID e Pronës : 4733

Me Qira 250€ - Banesa
83 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Mbi rrugen B, mbrapa Banesave të Kuqe), me sipërfaqe 83m2, kati 9-të(me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobilur. Ka parking rrugor, ujë 24H, me lift.

Çmimi: 250€.

+377 44443349(VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme