ID e Pronës : 7902

Me Qira 180€ - Banesa
85 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Veternik, ( Afër Spitalit Amerikan), me sipërfaqe 85m2 kati 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Baneses mund ti mobilohet kuzhina, banesa ka ujë 24H, ka parking rrugor.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 180€.

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme