ID e Pronës : 7189

Me Qira 200€ - Banesa
86 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (afër mbi kalimit), me sipërfaqe 86m2, kati 1. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumit, 1 banjo, shpajz ,1 ballkon,  dhe korridor. Banesa ka vetem kuzhinen e montuar, leshohet pa mobilie, ka ujë 24H, parking rrugor.

Çmimi: 200€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme