ID e Pronës : 10679

Me Qira 500€ - Banesa
87.23 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet më qira banesa 3 dhomëshe në Mati 1(në Rrugen B, afër Merdianit), me sipërfaqe 87.23m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon më kuzhinë, 2 dhoma gjumit, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, ka parking rrugor. Lëshohet për Zyre.

Çmimi: 500€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme