ID e Pronës : 9306

Me Qira 800€ - Banesa
88 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Qender (Pejton, të objektet e Nartelit) me sipërfaqe 88m2 kati 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, ka parking rrugor, ka ashenosorë. Banesa eshtë komplet e mobiluar.

Çmimi: 800€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme