ID e Pronës : 10827

Me Qira 290€ - Banesa
90 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (afër Kolegjit Iliria, lagja Muhaxherve), me sipërfaqe 90m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma të gjumit, 1 dhome pune, banjo dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar, ka ujë 24H, parking te veqant.

Çmimi: 290€. I negocjushem

+383/44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme