ID e Pronës : 9344

Me Qira 200€ - Banesa
90 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë, (afër marketit të Interxit) me sipërfaqe 90m2, kati 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, ka parking rrugor, ka ashenosorë. Komplet e mobiluar.

Çmimi: 210€.

+383/ 44278238 (VIBER).

044278238
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme